Periferia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Periferia

Kansainvälinen foorumi/ Rahvusvaheline foorum/ Internationellt forum
 
PääsivuPääsivu  GalleriaGalleria  Latest imagesLatest images  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisäänKirjaudu sisään  

 

 Rekisteröityminen/Registreerumine/Registrering

Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Admin
Admin
Admin


Viestien lukumäärä : 53
Join date : 27.05.2009

Rekisteröityminen/Registreerumine/Registrering Empty
ViestiAihe: Rekisteröityminen/Registreerumine/Registrering   Rekisteröityminen/Registreerumine/Registrering EmptyLa Huhti 23, 2011 11:19 am

- Registreerumisel vajuta foorumi logo all olevat nuppu „Rekisteröidy“ („registreeru“). Klikkaa "Rekisteröidy"!

- Avanevast aknast vajuta linki .
Klikkaa avautuvasta ikkunasta „Hyväksyn ehdot ja olen yli tai tasan 13 vuotias“ („Ma nõustun nende tingimustega ja olen vanem või täpselt 13 aastat vana).

- Täida lahtrid valides kasutajanime, parooli ning NB! õige meiliaadress.
Täytä sarakkeet käyttäjänimi, salasana ja olemassa oleva sähköpostiosoitteesi.

- Vahvista salasana (sisesta parool uuesti ).

- Mine oma meili postkasti.
Lue sähköpostisi.

Sinna tuli meil, milles sisaldub foorumi aadress, Sinu kasutajanimi ja parool. Ning allpool tekst:

Sait viestin, jossa on mainittu foorumin osoite, käyttäjänimesi ja salasanasi: „Käyttäjätunnuksesi ei ole aktivoitu. Et voi käyttää sitä ennen kuin käyt seuraavassa linkissä“ („kasutajatunnus ei ole aktiviseeritud. Sa ei saa seda enne kasutada, kui klikid allolevat linki“):


- Kliki lingile ja Sinu kasutajakonto on aktiviseeritud. - Klikkaa linkkiin, jonka sait sähköpostiosoitteeseesi.

NB! E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.
Sähköpostiosoitetta käytetään ainoastaan rekisteröitymiseen ja salasanan muuttamiseksi ja palauttamiseksi


- Klicka på "Rekisteröidy"

- Klicka på "Hyväksyn ehdot ja olen yli tai tasan 13 vuotias" i fönstret som öppnas.

- Fyll i fälten Användarnamn (käyttäjänimi), lösenord (salasana) samt giltig e-postadress (olemassa oleva sähköpostiosoitteesi)



- Upprepa lösenord (Vahvista salasana.)

- Läs din e-post

- Du fick ett meddelande där forumets adress, ditt användarnamn och lösenord är nämnda.

- Klicka på länken som du fick till e-mailet. Detta är särskilt viktigt för att din registrering skall bli giltig.

- E-posten används endast för ändring av registrering eller ändring och återställning av lösenord.



- Klikkaa "Rekisteröidy"!

- Klikkaa avautuvasta ikkunasta „Hyväksyn ehdot ja olen yli tai tasan 13 vuotias“

- Täytä sarakkeet käyttäjänimi, salasana ja olemassa oleva sähköpostiosoitteesi.

- Vahvista salasana.

- Lue sähköpostisi.

- Sait viestin, jossa on mainittu foorumin osoite, käyttäjänimesi ja salasanasi: „Käyttäjätunnuksesi ei ole aktivoitu. Et voi käyttää sitä ennen kuin käyt seuraavassa linkissä“

- Klikkaa linkkiin, jonka sait sähköpostiosoitteeseesi. Tämä on erityisen tärkeää, jotta rekisteröintisi tulee voimaan!!


Sähköpostiosoitetta käytetään ainoastaan rekisteröitymiseen ja salasanan muuttamiseksi ja palauttamiseksi.

Jos haluat nähdä lisää ohjeita, niin klikkaa/ kui sa tahad näha veel juhendeit, nii kliki/ i fall du vill se mera regler, klicka
tästä/siit/detta .
Takaisin alkuun Siirry alas
https://periferia1.palstani.com
 
Rekisteröityminen/Registreerumine/Registrering
Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Periferia :: Tervetuloa Periferiaan/ Teretulemast Periferiasse/ Välkommen till Periferia :: Säännöt ja ohjeet/Reeglid ja juhendid/Reglar-
Siirry: